Yaşadığımız her alan bizler için hem kıymetli hemde özeldir. Ev Taşıma işleri kimi zaman istenmeyerek yapılmakta kimi zamanda planlı programlı olarak yapılmaktadır. Evlerin taşınmasında artık bir çok tüketici profesyonel Evden Eve Nakliyat firmalarından destek almaktadır. Doğru bir taşınma için doğru firmalar ve hizmet verenler bulmak gereklidir. Eskiye oranla İstanbul da Ev Taşıma konusunda uzmanlık artmaktadır. Daha önceleri bir çok taşınma da ciddi sorunlar yaşanırken günümüzde biraz daha azalmış durumdadır. Ancak yinede her Ev taşıyoruz diyen firma ile de anlaşmamak ve ön inceleme yapmanız ve analiz yapmanız gereklidir. Sorunlu ve şikayeti fazla olan firmalar sizleri de mağdur edebilir ve can sıkıcı durumlar ortaya çıkabilir.

Evinizi Güvendiğiniz Firmalara Taşıtın

Olmaz olmaz demeyin ve evinizi her önüne gelen ciddiyetsiz kişilere kesinlikle taşıtmayınız. Aman ne olacak demeyin ve keşke demeden önce firmaları vaktiniz varken iki kere araştırın. Ev Taşıma da bir çok sorun yaşanabilmektedir. Bunları sizler için elimizden geldiğince listelemek istedik.

  • Eşyalar zarar görebilir : Eğer firma tecrübesi eksik, iş bilgisi zayıf nakliyat firması ise eşyalarınızın bir kaçında zarar görme olasılığı yüksektir.
  • Montajı Gerektiren Eşyalarınız Monte Edilmeyebilir : Bazı nakliyat firmaları görevleri olmasına rağmen vakit gerektiren montaj ihtiyacı olan mobilyalarda kaçınmaktadır. Buda sizlere hem artı bir maliyet hemde belki günlerce mobilyalarınızı kullanamadan beklemenize neden olacaktır. Bir çok uzman nakliyat firması bünyesinde montaj için uzman teknik personel bulundururken kimi firmalar kesinlikle buna yanaşmaz ve mağdur olursunuz.
  • Araç büyüklüğü eşyalarınıza yetmeyebilir: Bazı yaşanan aksaklıklardan biride eşya hacminize uygun olmayan nakliyat kamyonlarının kullanılmasıdır. Ya yanlış bilgi verdiniz ve firma küçük bir kamyon getirdi yada siz doğru bildirdiniz ancak firmanın büyük aracı başka işte olduğu için sizlere ufak bir araç kaldı ve bu durumda da tıkış tıkış istif şekilde bir Ev Taşıma sizleri bekliyor.
  • Fiyatlarda sorun çıkabilir fazla ücret talep edebilirler:  İster Şehir içi nakliyat isterse şehirler arası nakliyat işiniz olsun bazı firmalar baştan konuştukları fiyatlarda mutabık kalmaz fazla bel isterler. Bu gibi sorumsuz ve ciddiyetsiz firmalardan da uzak durunuz.
Ev Taşıma
Ev Taşıma

Ev Taşıma İşlerinde Kalite ve Uygun Fiyat

İstanbul da Nakliyat işlerinde hem kaliteli bir işçilik hemde uygun fiyat bulmak bazen sizler için zor olacaktır. Ancak unutmayınızki İstanbul da bir çok bölgede işini severek yapan ciddiye alan Ev Taşıma firmalar bulunmaktadır. Yanlış yapan ve müşterisine mağduriyet yaşatan bir firma diğeri üzerinden bir etkisinin olmaması gerekmektedir. Bizler kartalevdenevenakliyat.com firması olarak tüm işlerimizde profesyonel elemanlarımızla kaliteli bir işçilik sunmakta ve aynı zamanda mümkün olduğu kadar minimum fiyatlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Dileyen her tüketici firma referanslarımızı personelimizden isteyebilir farkımızı kendileri görebilirler.