Standart Nakliye işlerinin yanı sıra firmamızdan Vip Nakliyat hizmeti de talep edebilirsiniz. Kişiye özel veya kurama, şirkete özel olan bu taşıma stilinde ayrıcalık hizmet olanağı sunulmakta olup araç seçiminden personel seçimine, ambalajlama hizmetlerinde eşyaların yerleştirilmesine kadar her süreç farklıdır.  İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde Vip hizmet talebi önceki senelere göre oldukça fazla bizlere ulaşmaktadır. Bizlerde 20 seneyi bulan firma deneyimimiz ile bu alanda da gelen talebi çevirmemekte sizlere en iyisini sunmaktayız.

Vip nakliyat

Vip Nakliyatın Özellikleri Nelerdir?

Bu nakliyat tercihi yapan müşterilerimiz genelde daha hassas eşya ve ürün sahibi yada daha güvenli bir teslimat isteyen müşteri modelidir. Vip Nakliyat işleminde yarımcı ekipmanların kullanımı diğer taşıma tekniğe göre oldukça fazladır. Neredeyse her ürün grubu içn özel ambalaj uygulaması bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse tüm elbiseleriniz için özel bir nakliyat sağlanmakta eşya grupları ile taşıma yapılmamaktadır. Mobilya gruplarınız içinde sıradan bir çalışma değil tamamen uzman mobilya personelimiz denetiminde montaj ve kurulum yapılmaktadır. Yine Vip Nakliyat işlerinde hasarsız ve sigortalı işlem yapılmaktadır.

vip nakliyat

Vip Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

Vip Nakliyat için şehrimiz İstanbul başta olmak üzere ülkemizde her bölgeden talep almakta ve sizlere en iyisini sunmaktayız. Talebinizi bizlere ulaştırmanız halinde hemen bu bölüm uzmanımız sizlere aynı gün içerisinde ulaşacaktır. Bu hizmet talebi için en çok bireysel olarak kişilerden talep gelsede çokça firma ve şirket tarafından talep ulaşmaktadır. Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde son derece yüksek seviyeye ulaşmış firmamızdan son derece güvenli olarak bu işçiliği talep edebilirsiniz.