Ticari hayatın kalbi olan şehrimiz İstanbul da ofis taşıma işlemleri neredeyse her gün sayısız adette yaşanmaktadır. Bir çok ilçemizde yükselen ofis merkezleri, residence ve çeşitli yapılara her gün ufak çaplı veya büyük metrekarede taşınma yaşanmaktadır. Firmamız www.kartalevdenevenakliyat.com sizlere İstanbul da her iki yakada da tam sorunsuz üstün nitelikli bir ofis nakliyesi sunmaktadır.

Bu konuda uzun yılladır hizmet veren firmamızda personellerimizde gerekli eğitimden sürekli geçen ve hizmeti içi eğitim alan uzmanlardan oluşmaktadır. Şehirler arası nakliyat ve ofis taşımacılığı için tecrübeli bir ekibe sahibiz.

İçerik

Ofis Taşıma Nedir?

Ofis taşımacılığı genellikle işini büyüten ve çalıştıkları ofis küçük gelmeye başlayan firmaların baş vurduğu bir yoldur. Bu firmalar ağırlıklı olarak avukatlık ofisleri veya diş hekimleridir.

Kartal evden eve nakliyat olarak yıllardır ofis taşıma sektöründe yer almaktayız ve işimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ofis Taşıma Nasıl Yapılır?

Kartal evden eve nakliyat olarak yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile İstanbul’un bir çok ilçesinde ofis taşıma işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirdik.

Firma olarak öncelikle taşınılacak ofisteki tüm eşyaları darbeye dayanıklı özel malzemelerimiz ile paketlemekteyiz. Daha sonra kapalı çelik kasa araçlarımız ile taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma

Kartal nakliyat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine profesyonel bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

İstanbul da son yıllarda yapılan büyük rezidansların artmasıyla birlikte ofis kültürü çok fazla yaygınlaşmaya başladı ve ofis taşımacılığı konusunda firmamız bir büyük şirket ile birlikte çalışmıştır ve çalışmaya devam etmektedir.

Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul da ofis taşıma hizmeti veren bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların bir çoğu sektöre yeni giren tecrübesiz firmalardır. Taşımacılık konusunda bir tek ofis taşımacılığı alanında değil evden eve nakliyat alanında bu problem fazlasıyla mevcut, kartal nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek içi elimizden geleni yapmaktayız.

ofis taşıma
Kartal Ofis Taşıma Profesyonel Ve Kaliteli Hizmet 05333026829

Ofis Taşımacılığı Uzmanlık İster

Ofis taşıma işlemleri oldukça zor ve ustalık isteyen detaylara sahip olan bir taşımacılıktır. Ofislerin içerisinde bulunan eşyaların çokluğu, büyüklüğü ve hacim olarak geniş yer kaplamasından dolayı son derece özen gerektiren bir nakliyedir, ofis taşımacılığı. şimdiye kadar hiç bir şekilde ofis nakliyat işlemi yapmamış bir firmanın sorunsuz uygulama yapması pek düşünülemez. Nakliyat sırasında ofis eşyalarında nasıl bir ambalajlama yapacağını dahi bilemez. Buda hiç istenmeyen sorunları beraberinde getirebilir.

istanbul şehirler arası nakliyat

Detaylı İstanbul ofis Hizmetleri

Ofisler genelde mobilyalar, elektronik eşyalar ve önemli belgeler ve dokümanlar açısından oldukça zengin yerlerdir. Bu nedenle bu ofislerin başka bir yere taşınması da bir o kadar önemle yapılmalıdır.

Firmamız ise işinin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile ofisin içerisinde bulunan mobilyalar için demonte işlemini yapıyor, elektronik eşyalar için uzman kadrosu ile zarar vermeden çalışıyor ve özel dokümanları da ayrı ve güvenli bir şekilde farklı bir yerde toplanıyor. Eşyaları türlerine göre ayırdıktan sonra yine onların dayanıklılık özelliklerine göre özel grafit ambalajlar ile ambalajlayarak güvenlik önlemlerini arttırıyor.

Ofis Taşımacılığında  eşyalar taşınmaya hazır duruma geldikten sonra son derece özel olan nakliye araçlarımıza ustalarımız tarafından büyüklüklerine göre taşınarak, müşterilerimizin istedikleri yerlere ofis nakliyesi başlıyor.

Büro taşıması gerçekleşen ürünler yeni ofislerde de aynı titizlik ile tekrardan montaj işlemleri yapılıyor. Her bir eşya türü için uzman ustalarımız tarafından montajı yapılan ürünlerin, en az seviyede zarar görmesini sağlıyoruz. Siz müşterilerimize firmamızın garantisini ve sigortasını sunuyoruz. Nakliye konusunda kendinden söz ettirmeye devam eden firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti ilkesi doğrultusunda her geçen gün çalışmalarına devam ediyor.

Maslak Ofis Taşıma

İstanbul’un Bir çok ilçesine ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz en çok hizmet verdiğimiz bölge ise maslak bölgesidir. Maslak ofis taşıma hizmetimizde Türkiye’nin önde gelen bir çok dev firması ile çalışma imkanı kazandık ve o firmalar ile uzun süredir de çalışmaya devam etmekteyiz.

Taşıma sektöründeki tecrübeniz kaç yıl

Kartal nakliyat olarak 1999 yılından beridir taşıma sektöründe hizmet vermekteyiz.

Sökme ve kurma işlemi siz mi yapıyorsunuz?

Evet bu tür işlemleri biz yapmaktayız. Ekibimizde marangozumuz mevcuttur.

Taşıma işlemi ne kadar sürmektedir?

Taşıma işlemi genellikle eşya miktarına göre değişmektedir. Ortalama olarak ise 6 ile 7 saat arasında sürmektedir.