İstanbul şehirler arası nakliyat Türkiye’nin her yerine kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. İstanbul dan başlayarak Türkiye’nin 81 iline mesafe fark etmeksizin uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Kartal evden eve nakliyat olarak şehirler arası nakliyat sektöründeki bir çok firmadan çok daha kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir ve bir çok firmada bulunmayan taşıma belgelerine sahibiz 20 yılı aşkın bir süredir evden eve nakliyat sektöründe bulunan firmamız en güvenli nakliye firmaları arasındaki yerini almaktadır.

istanbul şehirler arası nakliyat

İçerik

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları sektöründe fiyatlar genelikle firmadan firmaya göre değişmektedir. Kartal evden eve nakliyat olarak fiyatlarımız eşyanın durumuna göre ve şehirler arası mesafeye bağlı olarak değişmektedir. Firma olarak fiyatlarımızı genelikle en uygun fiyat politikasına göre uygulamaktayız.

Evinizi taşırken fiyatlar arasında büyük farklar olduğunu göreceksiniz her firma aynı fiyatı vermemektedir genelikle ucuz fiyat veren firmalar tecrübesiz ve deneyimsiz firmalardır yada daha kötüsü taşeron firmalardır komisyon yolu ile işi başka bir firmaya satacaktır. Eviniz ucuz fiyata taşımak isterken taşıma sırasında yapılacak hatalar ile taşıma maliyetinin katlanma ihtimali çok yüksektir.

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
TAŞINMAK İÇİN FİYAT TEKLİFİ AL

05333026829

En İyi Şehirler Arası Nakliyat Firması

Kartal nakliyat yıllardır şehirler arası nakliyat sektöründeki başarısı ve ev taşıma sayısı ile en iyi şehirler arası nakliyat firması seçilmiştir. Bu başarımızın en büyük mimarı bizleri defalarca tercih eden müşterilerimizdir.

Yıllarını nakliyat sektörüne vermiş ve bu konuda Türkiye’nin sayılı nakliye firmaları arasına girmiş olan kartal nakliyat başarı çizgisini bozmadan müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermeye devam edecektir. Bizler için öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir ve bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Tavsiye

İstanbul Şehirler Arası nakliyat tavsiye konusu en önmeli konulardan biridir eşyalarınızı 2 yada 3 günlük bir süre boyunca tanımadığınız firmalara emanet edeceksiniz, bu firmanın güvenilir ve bilinir bir firma olması gerekir. şehirler arası nakliye firmamız bu konuda en güvenilir firmalardan birisidir. Taşımalarımızın %70 bir kısmı tamamen müşteri tavsiyesi üzerine yapılmaktadır. firma olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Sigortalı Taşıma

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat sigortalı taşıma firmamız bu konuda çok hassas davranmaktadır. Eşyalarınız firmamız tarafından Axa sigorta tarafından sigorta işlemi yapılmaktadır. Araç yola çıkmadan sigorta işlemleri tarafımızca halledilmektedir.

İstanbul Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini sadece ev taşıma olarak değil müşterilerimizi maddi açıdan rahatlatmak amacı ile Türkiye’nin her yerine parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

Normal ev taşımak ile parça eşya taşımak arasında maddi açıdan büyük farklar bulunmaktadır. kartal nakliyat olarak her bütçeye uygun taşıma hizmeti vermek adına Türkiye’nin her bölgesine parça eşya taşıma hizmetini vermekteyiz.

istanbul şehirler arası nakliyat

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılır

  • Öncelikle hangi firma ile taşınacağına karar vermelisiniz
  • Daha sonra nakliye firmasının taşınma sistemini öğrenmelisiniz
  • Daha sonra evinizi ve eşyalarınız ile ilgili bilgileri nakliye firmasına iletmelisiniz
  • Daha sonra taşınacağınız güne karar vermelisiniz
  • Daha sonra taşınma günü özel eşyalarınız yanınıza almalısınız
  • Taşınma günü nakliye firması evinize gelir
  • paketlenmesi gereken eşyalarınızın paketlemesi yapılır
  • sökülmesi gereken eşyalarınızın sökülmesi gerçekleştirilir
  • Eşyalarınız araca yüklenip yeni evinize doğru yola çıkar

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Asansörlü Ev Taşıma

Şehirler arası nakliye sektörü gelişmekte olan bir sektör konumunda kartal nakliyat olarak tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Son yıllarda popüler olan asansörlü taşıma sistemini firmamızda sıkça kullanmaktadır. Asansörlü nakliyat genelikle farklı durumlarda başvurulan bir taşıma yöntemidir.

Binaya araç yanaşamaması durumunda veya yüksek katlı olup da asansörü bulunmayan veya asansörü çok küçük olana binalar için genelikle tercih edilir. Bir diğer tercih edenlerin en büyük sebebi ise eşyaların taşınma süresini azaltmasıdır bu yöntemi genelikle zaman kazanmak isteyen müşterilerimiz tercih etmektedir. İstanbul Şehirler Arası Nakliyat firması olarak asansörlü taşıma taşıma hizmetini Türkiye’nin her iline vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ekibiniz kaç kişiden oluşmaktadır?

Ekiplerimiz genelikle 5 kişiden oluşmaktadır ve eşyanın durumuna göre değişmektedir

Ekspertiz hizmeti veriyor musunuz?

Firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir

Fiyatlarınızı nasıl belirliyorsunuz?

Fiyatlarımız sizlerin bizlere vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda belirlenir

Binada asansör olması nakliye fiyatını etkiler mi?

Asansörün olması nakliye fiyatını etkiler

Eşyalar sigortalanıyor mu?

Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır