Kartal Nakliyat Bölgeleri yazımız içerisinde belirtilmiş olup birden çok aracımız ve ekibimizle belirtilen tüm bölgelerde Kartal evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz. 2019 yılı içerisinde de Kartal bölgesi konut açısından yine en çok tercih edilecek bölgelerden biri gibi görünmektedir. Nereyse hemen hemen her bölge ve semtinde kentsel dönüşüm bulunmakta olup yeni konut alanları insanların ilgisini çekmektedir. Sadece konut olarak değil bölgede ticari alanlarda çokça bulunmaktadır. Son yıllar da Kartal’da açılış olan Alışveriş merkezleri de bölgenin popüler olmasını sağlamaktadır.

Kartal’da Hangi Semtlerde Nakliyat Hizmeti Veriyor sunuz?

Firmamız Kartal evden eve nakliyat planlı şeklide tüm Kartal semt ve mahallelerine hizmet vermektedir. Kartal da nakliyat ve taşımacılık hizmetlerimizde 3 farklı bölgede taşımacılık yapıyoruz. Kartal E-5 otoyol altı kısmında bulunan Cevizli, Atalar, Rahmanlar, Topselvi, Esentepe, Petrol iş, Yunus ve Çavuşoğlu bölgelerinde ayrı nakliyat ekibimiz görev yapmaktadır. Haftanın 7 günü bu bölgelerden nakliyat talebini sıkça alıyoruz. İşyeri taşımacılığı, evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kartal ilçemizi ikiye bölen e-5 otoyolu üst kısmında kalan Esenkent, Soğanlık, Yakacık, Uğur Mumcu mahallesi, Kurfalı, Cumhuriyet mahallesi, Samandıra ve Sultanbeyliye kadar da farklı nakliyat birimimiz ile sizlere destek veriyoruz. Bunun dışında Kartal nakliyat bölgeleri haricinde kalan ancak ilçemize yakın olan semtler içinde taşımacılık servisimiz bulunmaktadır.

Yakacık evden eve nakliyat, Cevizli evden eve nakliyat arayışında Kartal’da en çok tercih edilen ve bölgenin en tecrübeli firmalarından biriyiz.

kartal nakliyat bölgeleri

Kartal Taşımacılık Servis Birimlerimiz

Şirketimiz sadece Kartal da evden eve nakliyat hizmeti vermemektedir. Şehirler arası nakliyat, depo taşımacılığı, işyeri ve mağaza taşımacılığı, ofis nakliyat hizmetleri, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetleri de firmamız tarafından verilmektedir. Tüm birimlerde profesyonel personel ve ekipmanlar bulunmakta olup sorunsuz ve hatasız bir taşıma sağlanmaktadır. Kartal dan başka bir il veya ilçeye taşıma yada İstanbul dışından Kartal ilçemize nakliyat işlerinde de sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

2019 Kartal Evden Eve Nakliyat Şirketi

Kartal ilçe sınırları içerisinde yaklaşık 20 yılı bulan bir nakliyat tecrübemiz vardır. 2019 yılında da sizlere eksiksiz ve sıfır hata ile taşımacılık sağlıyoruz. Bizlere güvenen ve nakliyat firmamızı tercih eden bir çok müşterimiz gibi sizlerden bizlerle çalışabilirsiniz. Paketlemeden ambalajlamaya, sigortadan garantiye kadar her tür detay firmamız tarafından daire sahiplerine ve mekan sahiplerine sağlanmaktadır. Fiyatları net ve güncel olarak öğrenmek için bizleri hemen şimdi arayınız.