Şehirler arası nakliyat hizmeti; uzun yol ve şehir dışı taşıma işleri uzmanlık gerektirir. Şehir içi taşımacılık gibi planlanmaz. Hal böyleyken eşya ve malzemelerin uzun yola dayanıklı şekilde ambalajlanması ve korunması gerekir. Mesafe uzunluğuna göre yedek şöförlü nakliyat aracı hazırlığı yapılır.şehirler arası nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat firmamız 20 yılı aşkın taşımacılık deneyimine sahiptir. Edindiğimiz bu tecrübe ile sizlere sorunsuz ve kaliteli bir deneyim sunuyoruz.

Taşınmayı planlayan biri için nakliye işlemi hali hazırda zor ve yorucu olabilir. Bu zorluğun asıl nedeni ise kişinin güvenilir ve hızlı  firma bulmada zorlanmasından kaynaklanabiliyor.

Kartal Evden Eve Nakliyat olarak hem referanslarımız hem de yıllardır süregelen tecrübemiz ile Sigortalı Taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Üstelik yalnızca ev değil isteğiniz doğrultusunda, ofis, dükkan vb. taşıma işlemlerinde de hızlı ve güvenilir nakliyat hizmeti veriyoruz.

Firmamız Şehirler arası nakliyat ve profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Dilerseniz web sitemiz üzerinden nakliyat talebi oluşturabilirsiniz dilerseniz de 0533 302 68 29 bizi arayabilirsiniz.

Şehirler arası taşımacılık da bazen tüm dairenin taşınabildiği gibi bazen de parça eşya taşıma şeklinde olabilir. Firmamız kartalevdenevenakliyat.com sizlere her iki türdeki taşınma süreci içinde profesyonel hizmet sunmaktadır. Şimdiye kadar birçok müşterimiz ile binlerce şehirler arası nakliyat işlemi yaptık. Yeterli olan tecrübeli, deneyimli teknik ekibi ile dün olduğu gibi bugünde firmamız sizlerledir.

Güvenli bir taşıma deneyimi bizleri tercih edin

İçerik

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat sektörü en zorlu taşımacılık olarak öne çıkmaktadır. Personelin deneyimi yanında firma alt yapısıda buna uygun olmalıdır. Türkiye’nin 81 iline hizmet vermek aynı zamanda koordinasyonu sağlamak zor bir iştir. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Ekiplerimiz içerisinde marangoz, elektrikçi ve tesisatçımız bulunmaktadır. Nakliyat işinde şimdiye kadar çeşitli sorunla karşılaşılmıştır. Şehirler arası nakliyat firması olarak pandemi koşullarına uygun kullandığımız malzemelerimiz her iş bitiminde dezenfekte ediyoruz.

Şehirler Arası Taşımacılık planlı programlı ve işlerin sırasıyla yapılması gereken bir işlemdir.

Rastgele yük kaldırıp indirmek çok eşyalı evler için ufak kamyonlar ayarlayıp bu eşyaları üst üste şekilde ilden ile götürülemez. Bu tarz durumlar muhakkak eşyalarınıza zarar verecektik. Biz ise bahsetmiş olduğumuz gibi ilden ile hızlı ve temiz taşımacılık ile sizleri mağdur etmiyoruz.

Eşyalarınızı güvenli şekilde götüreceğimize dair sigortanızı sağlıyoruz. Üstelik öncesinde isteğiniz doğrultusunda ekspertiz ekibimiz evinize gelip eşya yoğunluğuna göre araç ayarlaması sağlayabiliyor.

Aynı zamanda sözlü mobilya beyanınıza göre araçlarımızı hazır durumuna getiriyoruz. Tüm bunları bizimle iletişime geçmenizin ardından son derece hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Kartal Evden Eve Nakliyat olarak her duruma karşı ekibimizden sizinle ilgilenen kişi daima sizinle irtibatta kalarak yardımcı olmak için elinden geleni yapmaktadır.

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Şehirler arası taşımada önemli bir diğer konulardan biriside fiyatlardır. Taşınma konusunda her taşınanın bütçesi farklıdır ve ona göre bir plan belirler kartal nakliyat evden eve nakliyat firması olarak bu konuda fiyatlarımızı mevsimsel olarak sürekli güncellemekteyiz. Firma olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve böylede olmaya devam edecektir.

2021 Şehirler arası nakliyat fiyatları tarifelerimiz her ailenin ve herkesin bütçesine uyacak şekilde planlanmıştır. Eşyalarınızın nereden alınıp nereye taşınacağını tarafımıza bildirmeniz halinde hemen sizlere şehirler arası nakliyat fiyatları bildirilecektir.

İçiniz rahat şekilde güvenilir firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey iletişim bölümlerimizden ya da Nakliyat Talebi kısmından bizimle irtibat kurmanızdır. kartalevdenevenakliyat.com olarak sizlere hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Şehirler arası taşımacılıkta en önemli nokta eşyaların sağlam bir şekilde taşınmasıdır. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz nakliyat firmasından en büyük beklentiniz budur. Kartal nakliyat olarak sizlere bunun güvencesini vermekteyiz. Kartal nakliyat olarak 20 yılı aşkın süredir nakliyat sektöründe bulunmaktayız. Nakliyat sektöründe Türkiye’nin sayılı nakliye firmaları arasındaki yerimizi alış bulunmaktayız. Ambalajlama ve paketleme servisimiz alanında en iyi uzmanlardan oluşmaktadır.

Şehirler arası nakliye bir çok açıdan zorlu bir sektördür. Kartal evden eve nakliyat olarak sizlerin işini daha da kolaylaştırmak için firmamız özverili bir şekilde çalışır. Nakliyat sektöründe bir çok alanda lider firmamız ile taşınma fırsatı yakalayın kartal evden eve nakliyat olarak sizlere her türlü hizmeti sunmaktayız

Her taşımacılıkta uzmanlık olduğu gibi Şehirler arası nakliyat da en az şehir içi nakliye hizmetleri kadar uzmanlık gerektiren bir konudur. Şehir içi nakliyattan daha uzun mesafede taşımacılık gerektirmesi, eşyanızın güvenliği konusundaki riskleri daha da arttırmaktadır. Yaşanabilecek riskleri en aza indirmek için, profesyonel ekibimiz ve güvenilir nakliye araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Şimdiye kadar şehir dışı hizmet vermemiş bir firmanın sorunsuz şekilde taşımayı sonladırması zordur. Öncelikle güzergah hesaplamasını doğru yapamaz, dönüş istikametinde boş dönme riski çok yüksektir ve maliyetleri sürekli artar buda doğal olarak sizlere fiyat anlamında yansıtılmaktadır.

İyi Bir Şehirler Arası Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler

Şehir dışı taşımada gidilecek mesafenin artmasıyla birlikte kaza riski ve eşyalarınızın zarar görme ihtimalini yükselir. Uzman taşımacılık anlayışımızla bu konuda yaşayabileceğiniz sorunları en aza indiriyoruz. Eşyalarınızı bize nasıl teslim ettiyseniz, eşyalarınızın ulaşmasını istediğiniz noktaya aynı şekilde bırakıyoruz. Unutmayınız ki şehirler arası nakliyat profesyonel hizmet gerektirir. Müşterilerimizden beklentimiz mümkün olduğu kadar aceleci olmadan firma seçimleri için bir çok alternatif araştırmalıdır. Kendilerinde profesyonel bir intiba bırakan kurumsal nakliyat firmaları ile mutlaka tanışacaklardır.

 • Herşeyden önce uzun yol tecrübesi bulunan şöför ve araç filosuna sahip olmalıdır.
 • Şehirlerarası nakliyat için gerekli izin belge ve sertifikaları bulunmalıdır.
 • Tüm görev alacak personeli hizmet içi eğitimlerle sürekli destek verilmelidir.
 • Zamanında teslimat yapılmalı ve talep edilen sürede eşyalar taşınmış olunmalıdır.
 • Kısıtlı personel sayısı ile değil doğru personel ve sayı ile hizmet vermelidir.
 • Kırılması muhtemel her eşya en doğru yöntem ve tekniklerle sarılmalı ve paketleme yapılmalıdır.
 • Çok uzun mesafelerde yedek şöför bulundurmalıdır.
 • Evden eve nakliyat işlerinde gerekli tüm teknik personel kadroda bulunmalı.
 • Mobilya ustası, elektrik ustası, tesisat ustası gibi gerekli personel hazır bulundurulmalıdır.
 • Fiyatalar iş başlangıcında müşteriye bildirilmeli iş sonrasında herhangi bir ekstra bedel çıkarılmamalıdır.

Eşyalarınızın paketlenmesi, nakliye aracına yerleştirilmesi, şehirler arası mesafenin kat edilmesi, istediğiniz noktaya eşyalarınızın boşaltılması gibi hususlarda uzmanlık çok önemlidir. Şehirler arası nakliyat sırasında, eşyanızın en ufak bir darbeye maruz kalması, eşyanız üzerinde kalıcı hasarlara yol açabilir. Bu durum, eşyanızın hem görünümünü hem de çalışırlık durumunu etkileyebilir. Uzun mesafe taşımalarda eşyalarınız paketlenmesinden nakliye aracına yerleştirilme şekillerine kadar her detay önemlidir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası evden eve nakliye sektöründe parça eşya taşıma işlemi müşterileri maddi açıdan rahatlatmaktadır. Bir evi komple taşımakla belirli eşyaları taşımak arasında maddi açıdan büyük bir fark vardır. Kartal evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin 81 iline parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Bunu yapmaızdaki en büyük amaç dar gelirli müşterilerimize hizmet verebilmektir firmamız için ilk öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler Arası Nakliyat İletişim

Eğer, eşyalarınızın taşınmasını riske atmak istemiyorsanız, nakliyat alanında kurumsallaşmış bir firma olarak bizi tercih edin. Eşyalarınızı bize teslim edin ve istediğiniz noktada aynı şekilde size teslim edelim. Şehirler arası nakliyat da bizi tercih edin gerisini hiç düşünmeyin. İstanbul dan Türkiye’nin en uç noktasına kadar ekiplerimiz taşımacılık gerçekleştirmektedir. Yada Türkiyede her hangi bir noktadan firmamıza ulaşarak taşımacılık talebinizi iletebilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar olsun hemde kaliteli ve nitelikli hizmet düzeyimiz olsun amacımız daima sorunsuz bir iş bitirme üzerine programlanmıştır.

Kartal evden eve nakliyat ile evinizi güvenle taşıma fırsatı yakalayın kartal nakliyat olarak sizlere güvenli bir taşıma hizmeti sunmaktayız eşyalarınızı kartal nakliyat güvencesi ile taşıyın. Şehirler arası evden eve nakliye hizmeti veren firmamız Türkiye’nin bir çok iline ve ilçesine şehirler arası ev taşıma hizmetini en kaliteli ve güvenli bir biçimde sunmaktayız. Firma olarak ilk önceliğimiz her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyetidir

Şehirler Arası Taşımacılık Fiyatları

Şehirler arası nakliye sektöründe nakliyat fiyatlarını tahmin etmek güçtür. Bir çok farklı taşıma yöntemi ve bir çok nakliye firması mevcuttur. Her bir nakliye firmasının fiyat politikası farklıdır Kartal evden eve nakliyat olarak fiyat politikamız mevsimlere göre revize edilmektedir. Mevsimlere göre revize edilmesinin en büyük nedeni ise müşterilerimize daha uygun fiyatlar sunabilmektir. şehirler arası taşıma için daha detaylı bilgi için evden eve nakliyat fiyatları ziyaret edebilir yada fiyat teklifi almak için ve aklınıza takılan soruları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Yasak mı?

Covid-19 nedeni ile bir çok ilde sokağa çıkma yasağı ilan edildi ve seyahat yasağı getirildi. Doğal olarak akıllara şehirlerarası nakliyat yasak mı sorusunu getirdi seyahat yasağı taşıma belgesi olan lojistik firmalarını kapsamamaktadır. Kartal evden eve nakliyat olarak eşya taşıma için tüm belgelerimiz mevcuttur. Şehirler arası eşya taşıma işleri serbest hale geldi. şehirler arası eşya taşımına Covid-19 nedeni ile belirli süre yasak gelmişti. Sadece belgeleri olan araçların eşya taşıması serbestti. Yasaklar tamamen kalktı ve tüm nakliye firmaları şehirler arası eşya taşımına devam edecektir.

Şehirler Arası Nakliyat Tavsiyeleri

Evinizi taşımaya karar verdiyseniz sizin için en güvenli taşıma tavsiye üzerine yapılan taşımadır. Evden eve nakliyat işini yapan firmaların eşyalarınıza her hangi bir zarar vermeden taşımasını istersiniz. Çevrenizde yaşayan tanıklarınızdan alacağınız firma tavsiyeleri ile taşıma yapmak daha avantajlıdır. Kartal evden eve nakliyat firmamızın tavsiye üzerine taşınma oranı %63 gibi çok yüksek bir yüzdedir.

Şehirler Arası Sigortalı Ev Taşıma

Şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı eşyanın taşınacağı gün firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Sizin için taşıma işlerinde sigorta önermekteyiz. Bizlere emanet ettiğiniz için eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmesini istemeyiz. Mutlaka sigorta yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Şehirler Arası Sigortalı Ev Taşıma

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul dan Türkiye’nin her bölgesine şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız. Kartal evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin önde gelen nakliye firması olmaktan her zaman gurur duymaktayız. Firma olarak bu noktalara gelmemizin en büyük sebeplerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bizlerin her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyetidir. İstanbul şehirler arası nakliyat taşıma talebinin artması üzerine firmamız ek seferlere başlamıştır. Müşteri mağdurriyeti oluşmaması açısından şehirler arası taşıma konusunda gerekli tedbirleri almış bulunmaktayız.

Şehirler Arası Asansörlü Taşıma

Eşyalarınız merdivenler yerine bina içindeki asansörlere kullanılmadan dış cephe balkon yada salon camından içeri alınır. Asansörlü Nakliyat yönteminin avantajlarından biri zamandan kazanmaktır. Standart bir taşıma işleminin aldığı sürenin yarısı kadar sürmektedir.

Asansörlü taşıma hangi durumlarda gerçekleşir

 • Taşıma aracının bina kapısına yanaşamaması durumunda
 • Araç ve bina arasındaki mesafenin çok fazla olması durumunda
 • Bina yönetiminin asansör kullanımına izin vermemesi durumunda
 • Zaman kazanmak isteyen müşterilerimiz olması durumunda
 • Eşyasını daha güvenli ve daha çabuk taşımak isteyen müşterilerimiz olaması durumunda

Nakliye sektöründe bir çok firma bulunmaktadır. Nakliye firmaların bir çoğu kurumsal firma olmayıp komisyonculuk yapan paravan firmalardır. Bu firmalar kurumsal olan firmaların verdiği fiyatın daha aşağısında veren firmalardır. Seçimleriniz bu yönde olması halinde çok daha dikkatli bir araştırma yapmak durumundasınız. Taşınma esnasında maddi ve manevi kayıplara uğrayabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat İzinleri

Kurumsal olan bir çok firma özel belgelerle şehirler arası evden eve hizmetini vermeye devam etmektedir. Firmamız bu özel izin belgelerine sahiptir ve şehirler arası taşımacılık işlerine devam etmektedir.

Özel izin belgelerini çok az sayıda nakliye firması almış bulunmaktadır. İzin belgelerini alan firmaların çoğu evden eve nakliyat sektöründeki kurumsal firmalardır. Özel izin belgesi sayesinde nakliyat sektöründeki bir çok firmanın şehirlerarası taşımacılık yapmak için gerekli belgelerinin bulunmadığını gösterdi.