evden eve nakliyat

Ambalajlı Nakliye

Nakliye firması olarak Ev Taşıma veya iş yerinizin taşınmasında önceliğimiz Ambalajlı Nakliye hizmeti sunmaktır. Her eşyanın ambalaj farklı olup taşıma işlemi gercekleşmeden mutlaka itina ile ambalajlanmaktadır. Masa sandalye takımları, Vitrin gümüşlük konsol tarzı ahşap çoğunluklu eşyalarınız yine çift kat köşe korumalı özel malzemeler ile ambalajlanarak olası zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Eşyaların transfer esnasında oluşabilicek hasar durumlarında şirketimiz bünyesinden sorumlu olduğu için dikkatli ve intizamlı bir şekilde ulaştırma ve taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Yatak baza ve beyaz eşyalar gibi tek bütün eşyalarınızın ambalajları ebatlarına uygun ölçülerde olup.bu malzemelerinizin eşyalara giydirilmesi şeklinde ve üzerine ikinci kat olarak sanayi tipi folyolarla dış yüzey kaplamaları yapılmaktadır. Kartal evden eve nakliyat sayesinde eşyalarınız güvenilir ellerde olucaktır.

Nakliye Ve Paketleme İşlemi

Evden eve nakliyat olarak taşıma işleminin öncesinde profesyonel Eşya Paketleme çalışanlarımız sayesinde eşyalar güvenle taşınır. Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve parşömen kağıtlarla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir. Şayet gerekiyorsa mobilyaların demontajı bulundukları yerde uzman marangoz personelimiz sayesinde yapıldıktan sonra havalı naylonla ambalajlanır. Ambalaj ve paketlemeden sonraki ikinci önemli ve dikkat gerektiren adım nakliyat işlemidir. şirketimiz bünyesine ait olan taşıma araçlarıyla dikkatli bir şekilde eşyaların hasar görmeyecek şekilde gerçekleşir.

Demontajı yapılan mobilyalarınız yeni adreste tekrar monte edilir ve arzu ettiğiniz şekilde yerleştirilir. Çıkan ambalaj çöpünün alınıp çıkılmasıyla son bulan hizmetimiz, vermiş oldugumuz garantili ve profesyonel hizmetin gururunu yaşamak olucaktır.

Parca Eşya Taşıma İşlemi

Parca taşıma işlemi adından anlaşıldığı gibi eşyaları toptan değilde parca parca taşıma işlemidir. Örnegin bir iki parca veya aracı dolduramayacak kadar az eşyanız var ama bu eşyalarında bir şekilde taşınması gerekiyor. öyle durumlarda şirketin taşıma aracını bir iki parca eşya için hizmet etmesi hem sizin acısından hem taşıyan firma acısından oldukça maliyet arttırımı yapıcaktır. Böyle olası durumlarda Birkaç parça sizden, birkaç parça da diğer müşterilerden alarak aracı komple doldurmalıyız ki hem siz uygun fiyata taşının hem de biz zarar etmeyelim. Bunun haricinde, parça olarak göndermek istediğiniz eşyanın gideceği yere eğer ev eşyası almış isek, boş yerimizi varsa o şekilde de yükünüzü taşımaktayız.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir