Asansörlü Evden Eve

Asansörlü Evden Eve

Evden eve hizmetleri ile taşınmalar eskiye oranla daha kolay ve pratik yapılmaktadır. Bunda firmaların işlerinde ciddiyetleri ve gelişen teknolojininde katkısı bulunmaktadır. Asansörlü evden eve de bu nedenle son yıllarda gelişimin bir nakliyat yöntemidir. Kimi binalarda dar koridorlar, dar kapılar, merdiven dönemlerindeki yapısal sorunlar nedeni ile taşımacılık hayli zor olmaktadır. Asansörlü Evden Eve hizmeti de işte tam burada devreye girmekte ve yapısal zorlukları bulunan her durumda keskin bir çözüm olmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nedir?

Asansörlü Evden Eve
Asansörlü Evden Eve

Bu yöntem ile büyük hacimli eşyalarınız binanın içinden değil dış mekandan alınması ve indirilmesidir. Bunun için gerekli olan dışarı bakan bir balkonun bulunması veya geniş bir camın bulunmasıdır. Eğer balkon yok ise sokağa bakan geniş cam yerinden sökülür ve eşyalar buradan sev edilmektedir. İş bitiminde cam tekrar ilgili Nakliyat personeli tarafından tekrar geri takılmaktadır. Şayet balkon kısmınız yeterli büyüklükte ise sadece kapının sökülmesi ile eşyalar kolayca balkona alınıp sonra Asansörlü platforma yüklenmektedir.

Bu bütün taşımalarda firmamız İstanbul Evden Eve Nakliyat işlerinin tümünde tecrübeli olup eski dairenize hiç bir zarar oluşturmadan bu işlemi yapmaktadırlar. Cam ve kapı sökümleri bizlerin sorumluluğunda olup yine takılmasıda bizlere aittir. Aynı işlem şehirler arası nakliyat için de geçerlidir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyatın Avantajları Nelerdir?

Asansörlü Evden Eve
Asansörlü Evden Eve

Genelde bu tip bir taşımacılık bir zorunluluktan sebep ortaya çıkmaktadır. Genişliği son derece ufak olan koridorlar ve bina iç yapısı bazı değerli eşyalarınızın geçisinde çizilme, darbe alma gibi olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca taşıma yapan personel içinde iş güvenliği risklerini ortaya çıkarmaktadır. Asansörlü Evden Eve Nakliyatın avantajıda işte tam buradadır. Son derece titiz bir çalışma olup bu uygulamada eşyalar da sıfır darbe ve çizilme olur.

Asansörlü Ev Taşıma fiyatları içinde de firmamız Kartal Evden Eve nakliyat en uygun kolaylıkları sizlere sunmaktadır. Son derece modern platformlu makinaları ile sizlere kaliteli bir taşımacılık tecrübesi sunmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir