Öğrenci Evine Nasıl Eşya Taşınır? Taşınırken Lazım Olan Eşyalar

Çeyiz Eşyası Nakliyat – Şehirler Arası Çeyiz Nakliyesi

Evlilik dönemi oldukça koşuşturmacalı ve yoğun geçen bir süreçtir. Bu süreç içerisinde pek çok hazırlığın yanı sıra çeyiz alışverişleri ve merasimi de oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Çeyiz alışverişleri yeni evlenen çift için alınmış olan eşyaların bütünü olarak kısaca özetlenebilir. Bunların içinde alınmış olan çoraplardan, beyaz eşyalara kadar geniş bir eşya bütünü bulunmaktadır. Peki, alışverişi yapılıp alınmış olan bu eşyalar yeni eve nasıl taşınır? Çeyiz Eşyası Nakliyat – Şehirler Arası Çeyiz Nakliyesi hakkında her türlü detayı sizlere aktarmak için hazırladığımız yazılarımıza hemen geçiyoruz.

Çeyiz Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Almış olduğunuz eşyalarınızınız çok fazla ve ağır olabilir. Bu gibi durumlarda nakliye hizmeti almak isteyebilirsiniz. Nakliye ile buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi taşınması zor olan eşyalarınızı güvenle taşıtabilir ve yeni evinize nakliyesini sağlayabilirsiniz. Özellikle biz Kartal Evden Eve Nakliyat olarak yeni alınan eşyaların en güvenli şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Hevesle almış olduğunuz tüm mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı en az sizler kadar önemsiyoruz. Bu eşyalar eğer açılmış ise özenle koruyucu naylon ile sarıp hemen ardından koliliyoruz. Dikkatli bir şekilde apartmandan indirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Hemen ardından geniş kasalı araçlarımız ile yeni adresinize taşıyıp aynı titizlikle yerleştiriyoruz.

Şehirler Arası Çeyiz Eşyası Nakliyesi

Yeni evlenen çiftler her zaman yaşadıkları şehirde kalmayabiliyor. Bu gibi durumlarda yılların getirdiği tecrübemiz ile eşyalarınızı titizlikle ve koruyucu önlemler alarak aracımıza yüklüyoruz. Şehirler arası nakliyat yapılacak bölgeye kadar dikkatli şekilde getiriyoruz. Hemen ardından apartmandaki genişlik durumuna göre eşya taşıma planlaması yapıyoruz. Normalden daha uzun süren şehirler arası nakliyat’ta tecrübemiz ile sizlerin en az stresi yaşamanız için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kırılacak Çeyiz Eşyaları Paketleme

Nakliyeden hemen önce kırılabilme ihtimali olan çeyiz eşyalarınızı paketlemek isteyebilirsiniz. Bunlar bahsetmiş olduğumuz beyaz eşyalar harici vazo, tabak çanak gibi eşyalardır. Bunlar özellikle başka bir şehre nakliye yaptıracaksanız kesinlikle önlem almanız gereken eşyalardır. Bunları kolilemeden önce balonlu naylon yardımı ile sarıp aralarına da gazete türevi destek eşyaları koymalısınız. Sonrasında güvenle kolileyip çok iyi şekilde bantlayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Kutunun üstünü kırılabilecek eşyalar olduğunu belirtip nakliye firmasının ekstra dikkat etmesiniz sağlayabilirsiniz.

Sizler de sektör de yılların tecrübesini edinmiş ve profesyonel olarak taşıma hizmeti veren Kartal Evden Eve Nakliyat’ı tercih ederek uygun fiyat avantajından hemen şimdi faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir