Kartal Eşya Depolama

Kartal Eşya Depolama

Ev eşyalarınız yada işyeri, mağaza ve çeşitli mekanınıza ait tüm eşyalarınız için Kartal Eşya Depolama hizmeti vermekteyiz. Sadece taşımacılık alanında hizmet vermeyen firmamız Eşya Depolama içinde 10 yılı aşkın süredir İstanbul da bir çok ilçede sayısız müşterimize hizmet vermiştir. Eşyalarınızın hacmine en uygun korunaklı, yoğun güvenlikli ve istediğiniz süreli depolama sunmaktayız. Depolamada bir çok nakliyatçı hizmet verdiğini iddia etmektedir ancak bir elin parmağını geçmeyecek sayıdaki firma bu alanda profesyonel anlayışla işlemektedir. Kartal evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi yine en yüksek memnuniyet oranı ile sizlere destek olmaktayız.

KARTAL EŞYA DEPOLAMA

FİYAT TEKLİFİ AL

05333026829

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

Kartal da Eşya Depolama Hizmet Kalitesi

Eşya Depolama
Eşya Depolama

Depolama sektöründe en yakından şahit olduğumuz sorunlar ciddiyetsiz Evden eve nakliyat firmalarının depo alanı kullanmak yerine araçlar içinde eşyaları muhafaza etmesidir. Bu gibi sağlıksız depolama işlemi bir çok eşyanızın kısa sürede kullanılamaz hale gelmesine sebebiyet verecektir. Depolanacak eşyaların düzensiz istifleme yöntemi ile muhafaza edilmeside ayrı bir sorundur. Ancak Kartal Eşya Depolama için bizleri tercih eden her müşterimize en yüksek kalitede avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz. Büyük bir özen ve düzen içerisinde tüm eşyalarınızı teslim alacağınız güne kadar garantili bir şekilde korumaktayız.

Ev ve Ofis Depolama Kartal Birimi

Ev Eşyası Depolama
Ev Eşyası Depolama

Eşya Depolama için bizlere ulaşan en sık talepler evler ve işyerleri için olmaktadır. Kimi zaman mağaza, okul, fabrika, atölye gibi farklı alanlar içinde talep gelsede evdeki eşyaların ihtiyacı il genelinde daha fazla olmaktadır. Kartal Eşya Depolama için 8 metrekarelik bir alandan başlayıp 50 metrekarelik depolara ayrılmış bölümlerimizle sizlere istediğiniz tam ölçülerde en iyi hizmeti vermekteyiz. Kiralama süresinde ise herhangi bir alt veya üst sınırımız bulunmamaktadır. İstediğiniz sürelerde anlaşmamıza sadık kalmak kaydıyla depolama hizmeti alabilirsiniz. Depolama için kullandığımız tüm alanlar son derece hijyenik ve salıklı depolardır. Depo temizliği firmamız için olmazsa olmaz özelliklerden biridir.

Kartal Eşya Depolama Avantajları

Eşya depolama günümüzde ihtiyaç haline gelmiştir. Yeni yapılan dairelerin metre karesi düşük olduğu için bir çok yeni taşınanlar için geride kalan eşyalarını ya satmak zorunda yada atmak zorunda kalmaktadır. Kartal evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Eşyalarınız özel havalı köpüklü naylonlarla paketlenmektedir. Ev eşyası depolama konusunda çok titiz davranmaktayız eşyalarınız firmamız tarafından özel paketleme sistemleriyle paketlenmektedir ve depolarımızda uzun süreli olarak muhafaza edilmektedir.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları genelikle eşya miktarına ve depoda kapladığı yere göre belirlenir. eğer eşyanız 3+1 ise farklı fiyat 2+1 ise farklı fiyata depolanmaktadır. Depolarımızın fiyatları aylık olarak tahsil edilmektedir ve ilk anlaşıldığı fiyat üzerinden devam edilmektedir. Her hangi bir fiyat artışı söz konusu olmamaktadır.

Kartal Eşya Depolama için Hizmet Verdiğimiz Semtler

Kartal ilçe sınırları içerisinde bize kolayca ulaşabilir ve Cevizli, Atalar, Yakacık, Soğanlık, Topselvi, Atalar, Cumhuriyet, Çarşı, Kartal Merkez, Esentepe, Çavuşoğlu, Hürriyet Mahallesi, Kordonboyu, Orhantepe, Orta Mahalle, Karlıktepe, Uğur Mumcu, Yakacık Yeni, Yukarı Mahalle, Yunus, Petrol iş, Gümüşpınar mahallerinden aynı gün depolama hizmeti alabilirsiniz. Bunun dışında çevre ilçelerimiz olan Maltepe, Tuzla, Gebze, Sultanbeyli, Samandıra, Sarıgazi, Çekmeköy, Ataşehir, Küçükyalı, Kadıköy, Ümraniye dahil Anadolu yakasından tüm bölgelerden talepte bulunabilirsiniz.