İstanbul Ev Taşıma

Nakliyat konusunda ülkemizdeki tüm illeri bir yana İstanbulu farklı bir yana koymak gerekmektedir. İstanbul Ev Taşıma işleri yaz kış neredeyse her ilçede sürekli gerçekleşmekte ve milyonlarca adrese değişikliği yaşanmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat işlerinin bu denli fazla talepte oluşması firma sayısınıda bir hayli artırmaktadır. Her semtte aşağı yukarı nakliyat firmaları bulunmaktadır. Buna eş başka bir il bulamazsınız. Konut sayısı oldukça yüksek oranda olup sürekli artan yeni yapılar ve kentsel dönüşümle beraber de daha da artmıştır taşınma işlemleri. Ev taşınmasında eskiden çevrede bulunan ve tanıdığımız nakliyatçılardan çözüm alırken son yıllarda hizmet kalitesinin artması ve firma sayısının yükselmesi ile profesyonel taşımacılığı tercih edenleri artırmıştır.

[welcome id=”d219805ee2cd2165e6d5f2d4783cc949″ items=”‹º›{‹²›title‹²›:‹²›Sorunsuz İstanbul Ev taşıma Hizmetleri‹²›,‹²›desc‹²›:‹²›Firmamız sizlere Kartal, Maltepe, Bostancı, Ataşehir, pendik ve İstanbul genelinde bir çok ilçede sorunsuz, %100 başarılı ev taşıma hizmeti sunmaktadır. İstanbul ev taşıma için kararınızı doğru verin gün boyu sorunla karşılaşmayınız. ‹²›,‹²›icon_type‹²›:{‹²›welcome_icon‹²›:‹²›‹²›,‹²›fontawesome‹²›:{‹²›icon‹²›:‹²›‹²›},‹²›custom‹²›:{‹²›icon‹²›:‹²›‹²›}}}‹¹›” block1_bg=”” block1_color=”” block2_bg=”” block2_color=”” block3_bg=”” block3_color=”” __fw_editor_shortcodes_id=”da35464ea47ef68938173e9f552378c2″ _array_keys=”{‹²›items‹²›:‹²›items‹²›}” _fw_coder=”aggressive”][/welcome][divider style=”{‹²›ruler_type‹²›:‹²›space‹²›,‹²›space‹²›:{‹²›height‹²›:‹²›50‹²›}}” __fw_editor_shortcodes_id=”87e4ec3d95aac4918e3fbaa5522c4460″ _array_keys=”{‹²›style‹²›:‹²›style‹²›}” _fw_coder=”aggressive”][/divider]

İstanbul Ev taşıma İşlerinde nelere dikkat edilmelidir?

Eşya Kolileme

Konut ve ev sahibi yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinde stresi neredeyse 1 ay önceden başlamaktadır. Bu süreçte gün yaklaştıkça hazırlıklarda artmaktadır. Bir çok ev hanımı genelde kırılacak eşyalarını taşınma sürecinden günler önce kolileyip hazırlama taraftarıdır ve öylede yapmaktadır. Burada aslında bilinmesi gereken kendinizi boşa yorduğunuzdur. Firmamız www.kartalnakliyat.com üzerinden her alacağınız hizmette en ufak ev eşyanıza kadar tüm ürünleriniz profesyonelce paketlenmekte ve sarılmaktadır. İstanbul Ev Taşıma işlerinde en hassas olduğumuz detaylardan biride budur. Tabiki sadece bununla bitmemektedir. Sorunsuz ev taşıma nakliyat işlemi için bir çok detay bulunmaktadır. Bunlardan bazılarıda aşağıdaki gibidir.

  • Firma tarafından verilen saatte iş başlamalı ve belirli bir düzende yürütülmelidir.
  • Firma Ev taşıma sırasından evde bulunan ve teknik personel ihtiyacı duyulan her birim için gerekli personeli kadrosunda, ekibinde bulundurmalıdır.
  • Eşyaların çizilme kırılma ve darbe almaması için gerekli özen gösterilmeli ve yardımcı ekipmanlar kullanılmalıdır.
  • Hiç bir şekilde İstanbul Ev Taşıma işlemleri aceleye getirilmemeli bir sonraki taşımaya yetişilecek diye apar topta düzensiz bir süreç işlenmemelidir.
  • Taşıma aracına eşyalar istiflenme şeklinde yüklenmemeli ve yol güzergahı boyunca zarar gelmeyecek şekilde düzen içinde araca yerleştirilmelidir.
  • Eşyanın teslim edileceği evde taşınan eşyalar ev sahibinin isteğine göre belirli odalara yerleştirilmelidir.
  • Teslim edilen eşyalar yine profesyonel teknik personel tarafından kurulmalıdır.( Mobilya, Çamaşır ve Bulaşık Makineleri, Avizeler vb.)
  • Ev taşıma esnasında taşınan ve yeni taşınılacak bina da girişte ve asansörde taşıma esnasında dikkatli bir uygulama yapılmalı binaların çeşitli yerlerine zarar verilmemelidir.

İstanbul da Ev taşıma işlerinde firma seçimi nasıl yapılmalıdır?

Ev Eşyası Paketleme

Bizim bahsettiğimiz ve sizin de muhtemel yakından bildiğiniz gibi binlerce evden eve nakliyat firması şehrimiz İstanbul da bulunmaktadır. Bu firmalar arasında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan nakliyat şirketleri bulunduğu çok daha yeni ve deneyimi eksik olan firmalarda bulunmaktadır. Sizlerde seçimlerinizde çok aceleci davranmadan İstanbul Ev Taşıma için en doğru firmayı araştırarak bulabilirsiniz. Günümüz teknolojisinden yerinizden kalkmadan bizlerce firmayı internet üzerinden bulabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Sektörümüzde her sektörde olduğu ve yaşandığı gibi çeşitli sorunlar da bulunmaktadır. İyi niyetli olmayan ve tüketici haklarını hiçe sayan ve işe tamamen ticari yaklaşan firmaların sayısıda oldukça yüksektir. Bu noktada sizlere çok büyük bir iş düşmektedir. Tüm detayları olabildiğince baştan konuşmakta fayda vardır. Gerekirse firma yetkilileri ile her bir detayı sözleşmeye dahi dökebilirsiniz. Bunun dışında da profesyonel firmaların sağlamış olduğu ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul da oturuyor ve yakın zamanda ev taşıma planınız varsa firma uzmanlarımıza aklınızdaki tüm soruları rahatça sorabilirsiniz.

Ev taşımada Ekspertiz Desteği Alın!

Ev Eşyası Nakliyat

Daha önce birkaç kez ev taşıma yaptıysanız ekspertizin nakliyat işlerinde, evden eve nakliyat hizmetlerinde ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Her iki taraf “Ev Sahibi” ve “Nakliyat firması” içinde ekspertiz çok büyük avantaj sağlamaktadır. Nakliyat için müşterilerde bazen yanlış detay verebilmekte veya eksik eşya söyleyebilmektedir. ortalama olarak kolaya kaçılarak 2 oda bir salon denilmekte ancak taşıma başladığında hiç de öyle olmadığı görülmektedir. Hiç hesapta olmayan sayısız eşya ortaya çıkmaktadır. İstanbul Ev Taşıma işlerinde Müşteri memnuniyetine önem gösteren evden eve nakliyat firmaları her ne kadar bazı detayları tölere etmiş olsada kimi firmalarda katı kurallar bulunmaktadır. Sizlerde bu şamada bizim önerimiz olan eşyalarınızı yerinde keşif hizmeti ile anlaşmayı düşündüğünüz nakliyat şirketinden hizmet talep edebilirsiniz ve sorunu başlamadan çözebilirsiniz.

İlgili aramalar : istanbul ev taşıma, istanbul ev taşıma firması, istanbul ev taşıma nakliyat, istanbul ev taşıma şirketi, istanbul ev taşıma fiyatları, istanbul ev taşıma nasıl yapılmalıdır, istanbul ev taşıma nedir, istanbul ev taşıma adresi, istanbul ev taşıma ücretleri, istanbul ev taşıma hizmeti