Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma Nedir

Asansörlü taşıma son zamanlarda çok sıklıkla başvurulan bir taşıma yöntemidir. Asansörlü nakliyat işlemi bir çok yönden hem bizlere hemde müşterilerimize fayda sağlar. Asansörlü taşıma genelikle çok yüksek katlar için başvurulan bir taşıma yöntemidir. hem zamansal açıdan hemde eşyaların daha sağlıklı bir şekilde taşınması açısından da çok fazla talep görmektedir.

Asansörlü Nakliyat bazı durumlarda zorunlu olarak kullanılmaktadır. Genellikle yüksek katlı binalarda asansör bulunmaması yada araçla eşyanın taşınacağı bina arasında çok fazla mesafe olması durumunda başvurulan bir yöntemdir.

İstisna olmasına rağmen bazı binaların konumlarından dolayı asansör kurulmamaktadır. Bu tarz sorunlar ile genelikle eski yapılı binalarda karşılaşmaktayız.

asansörlü taşıma
ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır

Asansörlü Taşıma özelikle yüksek katlı binalar için kullanılan bir taşıma yöntemidir. bu yöntemi ile eşyalar hem daha sağlıklı hemde daha kısa sürede taşınmış olur.

Asansörlü nakliyat sisteminde eşyalar önce paketlenir ve koliler haline getirilir daha sonra geniş bir balkon yada geniş bir camın olduğu yerden asansörle nakliyat aracının içine doğru taşınır. Asansörlü taşımacılık sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyalarınız havalı köpüklü naylonlar ile sarılmaktadır.

Asansörlü nakliyat işlemini gerçekleştiren elemanlarımız bu işle ilgilenen profesyonel elemanlardır. Eşyalarınız aldığımız gibi sizlere asansör yardımıyla teslim etmekteyiz.

Her boyuttaki eşyanız asansörlü nakliye yöntemi ile taşınır. Bu taşıma yöntemi ile bütün eşyalarınızı güvem içinde taşıyabilirsiniz. bu yöntem son zamanlarda çok sık başvurulan bir taşıma yöntemi haline gelmiştir. Kartal evden eve nakliyat olarak bizlerde bu yöntem ile müşterilerimize en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Firma olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

asansörlü nakliyat

Asansörlü Taşıma Fiyatları

Asansörlü nakliyat fiyatlarımız kat yüksekliğine ve eşya yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Fiyat konusunda daha detaylı ve doğru bilgi almak için firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir dilerseniz ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

FİYAT TEKLİFİ AL

05333026829

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul asansörlü nakliyat firmamız İstanbul da bulunan tüm ilçelere asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Başta kartal asansörlü nakliyat olarak bütün istanbul ilçelerine hizmet vermektedir.

Neden Asansörlü Nakliyat ?

Asansörlü Nakliyatın tercih edilmesinde bir çok etken bulunur bu etkenler şunlardır.

  • Eşyanın zarar görmeyecek bir şekilde taşınmak istenmesi
  • Taşınacak bina içerisinde asansör bulunmaması durumunda
  • Yüksek katlı binalara eşyanın taşınması

Bu maddeler asansörlü nakliyatın tercih edilmesindeki en önemli sebeplerin başında gelmektedir.

Asansörlü Taşıma Fiyatları ?

Asansörlü taşıma fiyatlarımız genellikle kat yüksekliğine göre belirlenmektedir

Taşıma Esnasında Eşyalarım Zarar Görür mü?

Eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir

Kartal Asansörlü Taşımacılık

Ev taşıma işleri her zaman uygun binalarda karşımıza çıkmamaktadır. Kartal Asansörlü Taşımacılık hizmeti veren şirketimiz yüksek binalarda, yapısı oldukça zorlu konutlarda talep gelmesi halinde taşımayı asansörlü sistemleri ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede tüm eşyalarınız ve ürünleriniz daha profesyonel şekilde hem hızlı taşınır hemde sıfır zarar ile güvenli bir şekilde yeni adresinize taşınmaktadır. Kartal Evden Eve Nakliyat denince bölgenizin en eski firmalardan ve en uygun fiyatlarla sizlere Asansörlü taşımacılık sunan firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”top” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_self” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”” title=”Kartal Ev ve Ofis Taşımada Asansörlü Taşımacılık” description=”Kartal da oturuyor ve taşınma planınız varsa Asansörlü Taşımacılık hizmetlerimizle garantili bir şekilde en hızlı şekilde taşınma talep edebilirsiniz. ” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][/tagline_box]

Neden Kartal’ da Asansörlü Taşımacılık Tercih Edilmelidir?

Kartal Evden Eve NakliyatKartal Evden Eve Nakliyat
Kartal Evden Eve Nakliyat

Yeni yapılada eşyaların geçmesini engelleyecek çok zorluk bulunmaz ancak eski tip yapı ve binalarda genelde bir çok sorunla karşılaşılır. Oda kapıları bir çok mobilyanın ve beyaz eşyanın nakliyesine engel çıkaraktadır. Bunun dışında bina giriş çıkışları, koridorlar ve merdiven boşlukları taşıma yapmaya oldukça engel olmaktadır. Son yıllarda çok popüler hale gelen asansörlü taşıma ile bu gibi sorunlar kolayca aşılmaktadır. Kartal Asansörlü Taşımacılık işlerinde binanın müsait olan caddeye bakan kısmı balkon veya salon kısmındaki camdan eşyalar asansörlü platform sayesinde nakliyat aracına indirilmektedir.

Balkon ve Teraslar eşyanın aşağı indirilmesinde en sık kulanılan alanlar olsada bir çok evde balkon veya teras bulunmaz. Bu gibi durumlarda uzmanlarımız en geniş pencereli oda olan yerdeki camı söker ve taşımaya başlar, İş bitiminde tekrar cam eskiden olduğu gibi yerine takılır ve zarar verilmez.

Kartal Asansörlü Taşımacılık Fiyatları Ne Kadardır?

Kartal Evden Eve
Kartal Evden Eve

Asansörlü taşıma istenildiğinde fiyatlar standart nakliyat işlerine göre biraz daha farklı olabilir ancak bu işin hızı ve kalitesi düşünüldüğünde kesinlikle değecek bir taşıma şeklidir. Evden Eve Nakliyat fiyatları hakkında sizlere sitemiz içerisinde geniş bir bilgilendirmede bulunmuştuk. İlgili sayfamızı kısa bir vaktinizi ayırarak inceleyebilirsiniz. Kartal Asansörlü Taşımacılık için ise hemen şimdi Kartal ofisimizden bizleri arayabilir taşınacağınız ve yeni adresinizi bizlere iletebilir ve güncel fiyatlarımızı da hemen öğrenebilirsiniz.