Şehirler Arası Taşımacılık

Ev veya iş yeri için şehirler arası taşımacılık hizmeti almayı düşünüyorsanız mutlaka yazımızı inceleyiniz. Her evden eve nakliyat hizmeti veren firma ve şirketler şehirler arası taşıma yapamayabilirler. Bir çok sorunun ana nedeni daha önce şehir dışı taşımacılığı yapmamış olan firmaların deneyimsizlikleridir. Uzun yol tecrübesi, oyların muhafazası ve güvenliği ve zamanında teslimat en büyük sorunlardan biridir. Şehirler arası nakliyat işlerinde ayrıca personelin nakli ve sevki de ayrıca bir sorun olarak öne çıkmaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılık Nasıl Yapılmalı

Şehirler arası taşımacılık standart ve klasik taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmetlerinden farklıdır. Kesinlikle uzmanlık gerektirir. Ön hazırlık, araç hazırlığı ve personel eğitimi gereklidir. Mesafe uzaksa kesinlikle yedek şöför ile yol çıkılması gerekmektedir. Eşyalar şehir içindeki taşımacılıkta olduğu gibi yerleştirilmez ve ekstra muhafaza gerektirir. Kartal evden eve nakliyat firmamız tüm müşterilerine sorunsuz ve eksiksiz bir hizmet sağlar. Gerekli tüm hazırlıklarımız profesyonelce yapılır hem zamanda hemde hasarsız bir nakliyat süreci işletilir.

şehirlerarası taşımacılık
  • Ambalajlama uzun yola göre daha kaliteli yapılmalıdır
  • Kutular istif halinde değil içindeki ürüne göre yatay şekilde yerleştirilmelidir.
  • İkinci şöför uzun yol taşımacılığında mutlaka kullanılmalıdır.
  • Taşıma öncesinde yol haritası gözden geçirilmeli ve zaman planlaması mutlaka yapılmalıdır.
  • Gerekli yasal prosedüre göre izinler alınmalıdır.

En İyi Şehirler Arası Taşımacılık Firmaları

Kartal evden eve nakliyat en iyi şehirler arası nakliyat firmaları arasında yer almaktadır. Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir şehirler arası nakliyat sektöründe bulunan kartal nakliyat yıllardır en iyi şehirler arası nakliyat firması arasında görülmektedir. Kartal nakliyat olarak her zaman ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur.

En Uygun Şehirler Arası Taşımacılık Fiyatları

Nakliyat fiyatları bir çok kişi için genelde yüksek gibi görünen fiyatlardır. Şehirler arası taşımacılık fiyatları da şehir içine göre elbette yüksek olmaktadır. Ancak sektörde astronomik fiyatlar isteyenler fazlası ile bulunmaktadır. Genelde kilometreye göre nakliyat firmamız fiyat belirlemektedir. Sitemiz içinde net fiyatlar belirtilmemiştir. Daire veya taşınacak eşyanın sayı ve mevcut duruma göre, gidilecek mesafeye ve ekstra mobilya gruplarına göre fiyatlar net olarak ortaya çıkmaktadır.

Uygun fiyatlarla şehirler arası taşıma hizmetleri

Ücretsiz Taşımacılık Keşif Hizmeti

Kartal evden eve nakliyat firmamıza şehirler arası taşımacılık hizmetleri için bütün müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Eğer net bir fiyat verilmesini istiyorsanız bizleri arayıp hemen destek alabilirsiniz. Adresinize hemen personel göndermekte ve taşınacak eşyaları yerinde görmekteyiz. Eşyaların tespiti ile birlikte hemen tarafınıza fiyat verilecektir.

Sigortalı Şehirler Arası Taşıma

Kartal evden eve nakliyat olarak bizimle taşınan bütün müşterilerimizin eşyalarını sigorta yapmaktayız. Firmamız tarafından eşyaların sigortalanması zorunludur bu yöntemle bizlere emanet etmiş olduğunuz eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Bir çok nakliye firması fiyatlardan dolayı sigorta yapma konusuna yanaşmamaktadır kartal nakliyat olarak eşyalarınızı taşıdığımız gün eşyalarınız sigortalanmaktadır.