şehirler arası sigortalı nakliyat

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

Uzun yol nakliyat taşımacılığında bir çok olumsuz durum yaşanabilir. Şehirler arası sigortalı nakliyat ile taşıma yapmak bu nedenle oldukça önemli bir detaydır. Sigortasız taşıma elbette yapılabilir ve daha ekonomik olabilir ancak değerli ve zarar görme ihtimali yüksek eşya ve malzemeleriniz varsa mutlaka sigortalı taşıma yapmanızı önermekteyiz. Firmamızda bir çok farklı şehirler arası nakliyat taşımacılığı için sigortalama mevcuttur. Eşya sahipleri ile yapılacak ön görüşmelerde sigorta kapsamı hakkında detaylandırma yapılmaktadır.

Değerli eşya ve malzemelerinizi yetersiz nakliyat şirketleri ve kişilere teslim etmeyiniz. Çok ucuz fiyatlı taşımalarda bir çok eksiklerin yaşanabileceğini ve az sayıdaki personel ile taşıma yapılıp eşyaların zarar görceğini unutmayınız. Mümkünde mutlaka nakliyat firmasının adresini yerinde ziyaret ediniz.

İstanbul Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

En çok şehirler arası taşınmanın ve nakliyatın gerçekleştiği ilimiz İstanbul’dur. Sigorta şirketleri nakliyat taşımacılığı için farklı konseptlerde sigortalama işlemleri yamaktadır. Her firma bu hizmeti vermediği gibi veren şirketlerde de farklılıklar göstermektedir. Eşyalarınızın alınacağı ilk adresten teslim edileceği yeni adresinize eşyaların tam teslimatını kapsamaktadır. Kırılan, çizilen, kaybolan kısacası zarar gören tüm eşyalarınız için sigortalama yapabilirsiniz.

şehirler arası sigortalı evden eve nakliyat

Şehirler Arası Sigortalı Taşımacılık

Her şehirler arası evden eve nakliyat firması sigortalı taşımacılık yapmaz. Çünkü bir çok evden eve nakliyat firması kurumsal düzeyde hizmet kapasitesine ve firma alt yapısına sahip değildir. Standart evden eve taşımacılık işlerinden farklı olup ayrı bir uzmanlık gerektirir. Gidilecek mesafenin çok uzun olması halinde evden eve nakliyat firmasının yedek şöförlü hizmet vermesi birinci önceliklerden biri olmalıdır. Eşyaların hırsızlık koruması için gerekli tedbirlerin eksiksiz alınması gereklidir. Şehirler arası sigortalı nakliyat için müşteri ile nakliyat şirketi arasında yazılı detaylar her taşınma işleminde farklılık gösterebilir.

Sigorta mutlaka yaptıracaksanız yazılı anlaşmada her detaya yer verildiğinden emin olunuz. Bir kopyasını lütfen saklayınız. Taşınma bitiminde firma yetkilisi ile eşyaların mevcut durumu yerinde görüp imza altına alınız.

Şehirler Arası Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma işlerinde son yıllarda ciddi sorun ve kayıplar yaşanmaktadır. Yeni açılan nakliyat şirketlerinde yaşanabilen tecrübesizlik ve deneyimsizlik nedeni ile oldukça fazla sorun ortaya çıkar. Bu nedenle tavsiyemiz uygun fiyatlarla taşımacılığınızı sigortalı olarak yaptırmanızdır. Kartal evden eve nakliyat firmamız şehirler arası sigortasız veya sigortalı nakliyat işlerinde gerekli tüm önemlerini özel olarak almaktadır. Eşyalarınızın ambalajlanması, korunması, hırsızlığa karşı önlemler, yeterli büyüklükteki nakliyat kamyonu teminine kadar her detayı eksiksiz olarak planlamaktadır.

Şehirler arası sigortalı nakliyat için bizleri telefonla arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Nakliyat firma uzmanımız sizlere tüm detayları eksiksiz olarak aktaracak olup onayınız halinde sigortalama örneği tarafınıza iletilecektir.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir