İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Taşıma – Uygun Fiyatlı Ümraniye Eşya Taşımacılığı

İstanbul’un pek çok bölgesinde olduğu gibi Anadolu Yakasında da Taşımacılık hizmeti ile sizlerin yanındayız. Anadolu yakasında bulunun birçok araç filomuz ile evden eve taşımacılık ve ofis taşımacılığı gibi pek çok işleminizi çok kısa süre içerinde güvenle halledip sizleri yeni konutunuza ya da iş yerinize yerleştirmekteyiz. Bu doğrultuda yoğun olarak çalıştığımız ve talep aldığımız bölgelerin biri de Ümraniye bölgesidir. Ümraniye için büyük boyut Kamyonetli taşımacılık sağlayan firmamız her ihtiyaca uygun nakliye hizmeti sağlamaktadır.

İçerik

Ümraniye İçi Uygun Fiyatlı Nakliye

Ümraniye bölgesinde yaşayan herkes için günü birlik hızlı ve temiz taşımacılık imkanı sağlamaktayız. Bu bölgede ki yoğun yapılılaşmayı biliyoruz ve taşınma planınızı bu doğrultu da sağlıyoruz. Belirtmiş olduğunuz şekilde ya da ekspertiz ekibimizle gözlemlediğimiz, eşya durumunuza, oda sayınıza ve taşınacak mesafeye göre belirli plan dahilinde oluşabilecek en uygun ve ucuz hizmeti en kaliteli şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Geniş çalışan kadromuz ile 7/24 ihtiyaçlarınız doğrultusunda iyi hizmeti prensip edinmiş bulunuyoruz.

Ümraniye Eşya Paketleme ve Nakliyat

Yüzlere müşterimiz bulunan bu bölgede sizlerin isteği doğrultusunda tüm kırılma ihtimali bulunan ürünleri özenle paketleme işlemi gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın merdivenlerden indirilme aşamasında en çok hasar görebileceği yeri önceden belirleyip hem bu alana özel koruma hem de taşıma şeklimizi buna göre planlama sağlıyoruz. Uygun Fiyatlı Ümraniye Eşya Paketleme ve Taşıma işlemini bir arada yapıp sizleri ek bir masraftan kurtarıyoruz.

Ümraniye Ofis Taşıma

Bir diğer hizmet verdiğimiz alan ise ofis taşıma hizmetidir. Plaza ya da binanın kaçıncı katında olursa olsun en iyi şekilde tüm kırılabilir eşyalarınız özenle taşınır. Bu taşıma esnasında kalabalık ekip arkadaşlarımız sizin için uygun büyüklükte bir araç ayarlayıp, eşyalarınızın kamyonete koyulması aşamasını en iyi şekilde uygulamaktadır. Ofisinizde bulunan eşyalarınızın isterseniz depolama sürecini yönetiyor, isterseniz de yeni ofisinize kadar taşıyor ve yerleştiriyoruz.

Ümraniye Asansörlü Nakliye

Bahsetmiş olduğumuz ev ve ofis taşımacılığı için en çok aldığımız sorulardan birisi de ‘Yüksek katlardaki daireler için asansörlü taşıma hizmeti sağlıyor musunuz?’ olmaktadır. Bu sorunun kısaca cevabı EVET’dir.

Firmamız sizlerin isteği doğrultusunda çok uygun fiyatlara, daireniz kaçıncı katta olursa olsun Asansörlü Taşımacılık sağlamaktadır. Burada ki önemli konu eşyalarınızın pencere ya da balkon gibi alanlardan geçebilecek düzeyde olup olmamasıdır. Bu koşullar sağlandığı takdirde eşyalarınızı asansörlü araçlarımız ile alıp kamyonlara yüklemekteyiz.

Yine isteğiniz doğrultusunda özel eşya paketleme işlemleri ile tam güvenlikli bir taşıma süreci sağlamaktayız. Burada ekip arkadaşlarımızı uyarmanız gereken konu binanızın önündeki engel alanları olmalıdır. Herhangi bir araç ya da ağaç gibi durumlarda asansörlü nakliye aracımız bu alan giremeyecek ve işlemleriniz aksayabilecektir. Bu nedenle tüm durumları bizlere bildirip sağlıklı bir taşıma süreci sağlamak çok mühimdir.

Ümraniye Uygun Fiyatlı Nakliyat Firmaları

Kartal Evden Eve Nakliyat olarak tüm İstanbul ve Türkiye’nin pek çok bölgesinde kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sağlamaktayız. Ümraniye bölgesi de aktif olarak çalıştığımız bölgelerden birisidir. Ümraniye’den yine Ümraniye içinde bir bölgeye ya da başka bir ilçeye taşınıyor olun Kartal Evden Eve Nakliyat ile daima tam güvenlikli ve sigortalı taşımacılık sizlerle. Hemen iletişim kanallarımızdan ya da NAKLİYAT TALEBİ butonuna basarak bizimle hızla iletişime geçin. İletişim bölümünde bulunan arkadaşlarımız dakikalar içerisinde size geri dönüş yapacak ve tüm sorularınızı doğru şekilde cevaplayacaktır.

Dürüst ve Güvenilir Taşıma için Daima Kartal Evden Eve Nakliyat sizlerle!

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir